Obchod. podmienky

 

1.Dodanie tovaru:

Prostredníctvom kurierskej sužby DPD.

Balné a prepravné náklady pre maloobchod :  3,60 EUR /balík

  

2.Dodacia lehota: 3 až 12 dní

Dodacie lehoty spoločnosti KMG-ART, s.r.o. sú v súlade s ustanovením § 13 ods.1/zákona č.108/2000 v znení neskorších zmien a doplnkov (zákon č.118/2006 Zb. z.),s tým , žespotrebiteľ súhlasí s predlžením dodacej lehoty v prípade, ak si to výroba objednaného tovaru alebo iné okolnosti vyžadujú.

Naše dodacie a platobné podmienky platia pre zasielanie na adresu v rámci Slovenskej republiky.

3.Vrátenie tovaru a vrátenie peňazí:

Zákazník má právo na vrátenie tovaru bez udania dôvodu. Ak by Vám tovar, ktorý ste si objednali, nevyhovoval, jednoducho nám ho do 10 dní od prevzatia zásielky zašlite na adresu: KMG-ART, s.r.o., 04458 SEŇA 586.


Za každý nepoškodený vrátený tovar Vám zašleme späť peniaze, ktoré ste predtým zaplatili za tovar a to poštovou poukážkou alebo prevodom na Váš osobný účet.

 

4.Záručné podmienky:

V zmysle novely Občianskeho zákonníka č.150/2004 je na každý tovar poskytnutá záruka 2 roky. Záručná doba začína plynúť dňom prevzatia tovaru na pošte alebo od kuriéra.


Doklad o nákupe si prosím dôkladne uschovajte.


V prvom kole reklamácie (30 dní) sa závada na výrobku odstráni alebo vymení za nový výrobok. Ak odstránenie závady nie je možné, máte nárok na vrátenie peňazí. Zo záruky sú vyňaté chyby a poškodenia výrobku, ktoré vznikli nesprávnym zaobchádzaním, nesprávnym používaním alebo nesprávnym ošetrením výrobku.

 

5.Návod na použitie a ošetrenie:

Obraz po rozbalení skontrolujte a na pripravený otvor zaveste na stenu, alebo oprite na poličku. Ošetrenie antistatickou prachovkou. Obraz nevystavujte dlhodobo priamemu slnečnému žiareniu!

 

6.Prehlásenie o ochrane údajov:

Pod osobnými údajmi rozumieme také informácie, ktorými ste identifikovateľný priamym (meno a priezvisko) alebo nepriamym (číslo účtu, číslo bankovej karty) spôsobom. Pri spracovávaní Vašich údajov postupujeme v súlade so Zákonom o ochrane osobných údajov.

 

Údaje tretím osobám nepostupujeme s výnimkou dodacej adresy a mobilného tel. čísla, ktorú poskytneme firme zabezpečujúcej doručenie tovaru. Kuriérska služba však nemá oprávnenie si ponechať dodacie údaje odovzdané našou firmou, použiť ich alebo odovzdať ďalším osobám.

8. Bezpečnosť:

Údaje, ktoré nám poskytnete vyplnením on-line formulárov, budú zabezpečené Vašim užívateľským menom a heslom. Používaním tohto e-shopu súhlasíte s podmienkami uvedenej politiky ochrany osobných údajov ako aj s ich použitím podľa uvedeného.

 

Adresa pre zaslanie reklamácie:
KMG-ART, s.r.o. 04458 SEŇA 586.

 

POZOR! Zmena našej emailovej adresy.
Pre komunikáciu s nami používajte aktuálnu adresu info@kmg-art.sk

 

V našom darčekovom maloobchode, e-shope môžu nakupovať aj súkromné osoby, kde nie je povinná registrácia.

 

Vo veľkoobchode môžu nakupovať len registrovaní obchodní partneri s platným IČO a DIČ. Keď ste už zaregistrovaní, stačí sa prihlásiť a nakupovať za veľkoobchodné ceny.

 

Pre obchodných partnerov - VEĽKOOBCHOD  REGISTRÁCIA -TU !

 

 


 Máte otázky? 

Opýtajte sa. 
Radi poradíme

 

mobil: +421 905 337 611
info@kmg-art.sk