doplnky do kúpelne
KÚPELŇOVÉ DOPLNKY
valentín
KUCHYNSKÉ DOPLNKY
KUCHYNSKÉ DOPLNKY
DARČEKOVÉ TAŠKY A KRABICE
DARČEKOVÉ TAŠKY A KRABICE
HOME
ŠTÝLOVÉ FOTORÁMY,KRABIČKY...
záhrada
Bytové doplnky
ŠTÝLOVÉ BYTOVÉ DOPLNKY
PÁRTY DOPLNKY
PÁRTY DOPLNKY

  PRODUKTY do 12 dní

  PRODUKTY ITEM do 30 dní

  PRODUKTY do 12 dní

   

   

   

  Reklamácie

  V súlade s novelou Občianskeho zákonníka č.150/2004 je na každý tovar poskytnutá záruka 2 roky. Začína plynúť dňom prevzatia tovaru na pošte, alebo od kuriéra. Tovar môžete reklamovať na našich telefónnom čísle:  0905 337 611 . Následne Vás prosíme o zaslanie zoznamu poškodeného tovaru s priloženými fotografiami na mailovú adresu: info@kmg-art.sk .

   

  Reklamácia je vybavená do 30 dní od podania reklamácie. Ak závadu nie je možné odstrániť, ani vymeniť tovar za nový výrobok, zákazník má právo na vrátenie peňazí. Zo záruky sú vyňaté chyby a poškodenia výrobku, ktoré vznikli nesprávnym zaobchádzaním, nesprávnym používaním, alebo nesprávnym ošetrením výrobku.

   

  Pre prípadné reklamácie si prosím uschovajte doklad o zakúpení tovaru.

   

  Dôležité: prosím o dôkladné skontrolovanie vonkajšieho obalu pri preberaní zásielky od kuriera! 

  V prípade, že si všimnete mechanické poškodenie balíka, žiadajte kuriera o položkovité preberanie tovaru a v prípade zistenia poškodení žiadajte o spísanie zápisnice o začatí reklamačného konania !

   

   

  Pri zistení poškodeného tovaru reklamáciu pošlite mailom do 24 hodín od prevzatia tovaru. Uveďte kód tovaru, množstvo, spôsob poškodenia a formu úhrady dobropisu ( z najbližšej faktúry alebo úhradou  na Váš účet -  v tom prípade napíšte aj číslo Vášho účtu ) . V prílohe mailu pošlite aj foto poškodeného tovaru .